About Us


2015 yılında Ayhan KIŞ tarafından kurulan SUN SHADE PARASOL TRADING CO.LTD., şemsiye sektörünün dikkatini çekecek yeni tasarımları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak anlayışı ile havuzbaşları, restoranlar,bahçeler,plajlar ve tüm açık yaşam alanlarında sizler için uzun ömürlü gölge sistemleri oluşturur. Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek SUN SHADE PARASOL TRADING CO.LTD. ‘in ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında SUN SHADE PARASOL tarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır.

Değerlerimiz

Müşteri beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, daima en iyi olmak için aralıksız çalışmak, en büyük sermayenin insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket etmek, hizmet sürekliliğini sağlayacak yatırımlara öncelik vermek, dürüst olmak ve K.K.T.C. ekonomisine güç katmak için çalışmak.

Our Mission

Sahip olduğumuz girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üreterek, ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmak.

Our Vision

Önümüzdeki yıllarda kendini daha da hissettirecek yeni global dünya düzeni içinde, sektörümüzde söz sahibi kurum ve kuruluş olarak K.K.T.C.’yi çok daha güçlü temsil etmek.